Salon-Exclusive.cz

Kadeřnictví Brno, kadeřnický salon Brno, prodlužování vlasů Brno

Vložte se do rukou profesionálů

  • Dámské a pánské kadeřnictví

  • Prodlužování vlasů

  • Brazilský keratin

  • Úprava vousů strojkem

  • On-Line rezervace

Prodlužování vlasů Brno

Prodlužování a zhušťování vlasů provádíme speciální technikou Great Lengths, která je momentálně nejžádanější a nejoblíbenější technikou na našem trhu, používaná zvláště našimi celebritami (herečky, modelky, moderátorky). Metoda je vyhledávána zejména pro svou kvalitu a přirozenost.


Co je to Great Lengths - prodlužování vlasů

 

Prodlužování vlasů metodou Great Lengths bylo založeno v Londýně, v jednom ze světových módních center. David Gold, zakladatel Great Lengths, si dal za úkol vytvořit takový systém prodlužování vlasů, aby byl snadný a srovnatelný s obyčejným stříháním a sušením. Když v roce 1991 vyvinul a patentoval Greath Lengths systém, objevil i velmi jednoduchou metodu zhuštování vlasů. Poprvé bylo nabízeno jak prodloužení vlasů, tak i jejich zhuštění, což odstartovalo doslova kadeřnickou revoluci. My tuto metodu prodluživání vlasů používáme i v Brně.

Great Lengths se stal znakem své doby. Muži a hlavně ženy začali preferovat neagresivní technické provedení a přírodní produkty. V tomto smyslu prodlužování vlasů Great Lengths je vždy o krok před konkurencí. Do této doby ještě nikdo nevyvinul techniku přidávání pramínků vlasů k vlasům vlastním. A to navíc za použití pouze 100% lidských vlasů. Nelze se tedy divit, že se firma Great Lengths během několika let etablovala na světovém trhu. Náš kadeřnický salon v Brně tuto metodu ovládá.

 

Dnes přední kadeřnické salóny úspěšně používají tento systém prodlužování vlasů Greath Lengths v Anglii, České Republice, Itálii, ve Francii, Rakousku, Německu, Rusku, Norsku, ve Finsku, ve Švédsku, Dánsku, Holandsku, Belgii, Řecku, ve Španělsku, Portugalsku, ve Švýcarsku, Lucembursku, na Slovensku, USA, Kanadě, Austrálii, Brazílii, na Novém Zélandě, Hong Kongu, Emirátech, Jižní Africe, Karibiku, Japonsku, Mexiku a dalších a dalších zemích. 
 

Tato hmota se skládá z polymerů, které napodobují strukturu lidských vlasů. Tímto se vlasy spojují lehce, vydrží a spoj je téměř neviditelný. Složení spoje nebylo pouze jedinou z Davidových starostí. Také kvalita vlasů použitých na pramínky je dalším z důležitých faktorů v tomto procesu. Proto zpracovává pouze "chrámové vlasy", tj. vlasy indických žen, které si stříhají při různých slavnostních příležitostech, jako jsou svatba a náboženské svátky, v celku jako cop, což zamezuje jejich znehodnocení. Hlavní výhodou použití těchto vlasů pro prodlužování vlasů metodou Great Lengths je fakt, že vlasy, tím že jsou střiženy v copu, jsou následně zpracovány pouze ve směru jejich přirozeného růstu. Jiné neznačkové firmy používají vlasy vyčesané, které především indonéské ženy tradičně ukládají do krabic a následně prodávají. Povrch těchto nekvalitních vlasů je odstraňován chemicky. Taková varianta je pak sice o mnoho levnější, ale vlasy po nastavení vydrží pouze cca desetinu doby, po kterou se můžete bez problémů těšit z prodloužení, či zahuštění Vašich vlasů metodou Great Lengths.
 

David Gold je jediným zpracovatelem na světě, který pomocí své patentované technologie pro odstranění pigmentu za použití osmózy, dodává pouze vlasy bez jakéhokoliv poškození. Výhodou těchto vlasů je jejich výjimečná kvalita. Jakýkoliv styl účesu je možný. Každá žena tak může docílit účesu přesně podle svého přání. David Gold pokračuje ve svém úsilí a chce docílit toho, aby každý kadeřnický salon nabízel prodloužení vlasů tak samozřejmě, jako např. stříhání a barvení. Tyto cenné a vysoce kvalitní vlasy jsou nejlepším řešením pro spolehlivé provedení prodloužení vlasů.
 

Termín "pravé evropské vlasy" se často používá v kontextu s pramínky určenými pro prodlužování vlasů, což jim dává jakousi teoretickou vyšší hodnotu. Ale doopravdy si myslíte, že existuje takové množství žen v Evropě, které si jen tak nechají ustřihnout své dlouhé vlasy (mimochodem právě ve Vámi požadované barvě a dostatečném množství), aby byl zajišten stálý přísun pramínků pro firmy zabývající se prodlužováním vlasů? I kdyby bylo dostatečné množství žen v Evropě, které by mohly dodat vlasy pro naše použití, byly byste si jisté, že jejich vlasy již nebyly nějakým způsobem chemicky ošetřeny (v tomto případě nepřipadají vlasy pro naše použití v úvahu)? Vlasy blondýnek jsou navíc většinou geneticky tenké, proto nejsou vhodné pro pramínky, které mají Vaše vlasy zhušťovat a dát jim potřebný objem. Samozřejmě se ptáte, jakým způsobem jsou pramínky Great Lengths k Vašim vlasům přidělané.
 

Zatímco druzí používají metod svařování, voskování, uzlování nebo lepení, (každá z těchto metod Vaše vlasy v menší nebo větší míře poškozuje), metoda prodlužování vlasů Great Lengths je založena na mnohem jemnější technice, a to modulování. Vyvinuli jsme vysoce účinnou metodu spojování Vašich vlasů s pramínky Great Lengths. Místo spoje pramínku obsahuje řetězec polymerů, mající molekulární strukturu podobnou vlasům lidským. Tento řetězec je aktivován použitím našeho aplikátoru a vytvoří spoj. Tento spoj může být také bez problémů v našem kadeřnickém salonu expertně odstraněn. Vaše vlastní vlasy nejsou poškozeny. Great Lengths Vám umožňuje užívat si života bez kompromisu zhoršení kvality Vašich vlastních vlasů.

 

SHRNUTÍ:

Nová metoda prodlužování vlasů Great Lengths je světová špička, protože:

Ø je vhodná pro všechny typy vlasů -  opravdu všechny,

Ø používá přírodní vlasy, které jsou vhodné i pro dlouhodobé nošení

Ø vytváří vlasové prameny se stejnou orientací struktury vlasů

Ø vlasy jsou lesklé od kořínků ke konečkům

Ø vlasy je možné upravovat standardním způsobem, včetně barvení, častého mytí, foukání i žehlení.

 

Klientkám zaručujeme, že s prodlužováním vlasů Great Lengths:

Ø prodloužené vlasy budou krásné, dlouhé a husté

Ø spoje nebudou viditelné

Ø vlasy se nebudou zacuchávat

Ø vlastní vlasy zůstanou nepoškozené

Ø vlasy lze dále melírovat, barvit, natáčet, foukat i opatrně žehlit

 

Prodlužování vlasů Brno přístrojem GL3200 Machine 

V našem kadeřnickém salonu v Brně prodlužujeme tímto přístrojem GL3200 Machine

 

Tento velmi oblíbený bezkonkurenční přístroj se stal uznávaným v celém světě. Aplikátor je nahříván na jedné straně a jeho teplota se rovná teploty kulmy. To umožní snadné zpracování spoje s vašimi vlasy. Výsledkem je čistá práce, neznatelný spoj, který můžete kartáčovat a vlasy upravovat jako obvykle. Nejdůležitější je, že vaše vlasy nebudou nijak zatěžovány a poškozeny.


copyright © 2011 - salon-exclusive.cz