Salon-Exclusive.cz

Kadeřnictví Brno, kadeřnický salon Brno, prodlužování vlasů Brno

Vložte se do rukou profesionálů

  • Dámské a pánské kadeřnictví

  • Prodlužování vlasů

  • Brazilský keratin

  • Úprava vousů strojkem

  • On-Line rezervace

Svatební účesy

Svatební den prožijeme při troše štěstí jen jednou v životě. Ačkoliv mu každá z nás přikládá jinou váhu, jedno je jisté – když už k němu dojde, chceme, aby byl výjimečný. Záleží na každé maličkosti, na každém jednotlivém detailu. A jednou z takových věcí, které musí být perfektní v tento den, je svatební účes. Dotváří celek našeho zamýšleného vzhledu, protože ve svatební den chceme okolí prostě vyrazit dech.

Tradiční i extravagantní svatební účesy

Ať už se rozhodnete pro ryze romantickou svatbu nebo jste spíše příznivkyní extravagantních modelů, zcela jistě svůj svatební účes nejprve dopředu promyslíte. Běžná praxe je, že nevěsta má před svatbou jednu až dvě zkoušky svatebního účesu. Účes je totiž třeba nejen pečlivě vybrat, ale hlavně také vyzkoušet. Co vypadá dobře na obrázku, nemusí sedět nám a naopak. Obecně se tvrdí, že muži dávají přednost volně rozpuštěným vlasům, kdežto ženy si vybírají spíše důmyslně propracované, složité drdoly. Důležité je najít ten správný kompromis. A to mezi tím, v čem se vy sama budete cítit dobře a mezi tím, co se líbí partnerovi. Podívejte se na námi vytvořené účesy v naší galerii.

V našem salonu vám tento kompromis pomůžeme zodpovědně rozhodnout. Vyslechneme všechny vaše představy a požadavky a najdeme tak nejlepší řešení, se kterým budete spokojená. Pro Salon Exclusive je velmi důležitý individuální přístup, který je základem spokojenosti každého našeho klienta. Naše kadeřnice jsou vyškoleny tak, aby poskytovaly profesionální služby na vysoké úrovni a zároveň pro vás zajistily příjemné prostředí. Pravidelně sledujeme aktuální módní trendy, abychom vám vždy doporučili to nejlepší.

Na svatební účes má každá z nás jiné požadavky a nároky a v našem salonu se pak snažíme, abychom uspokojili jakékoliv vaše přání.

Letošní rok hrají prim romantické, především ženské a přirozeně působící účesy. Základem je však kvalitní střih a vhodně zvolená barva, nejen dle volby nositelky, ale také podle jejího typu. Častým oblíbeným řešením je elegantní polodrdol, pracujeme ale také s prodlužováním vlasů nebo živými květinami, které dodají účesu ten správný nádech romantiky. Všemi těmito úskalími vás moc rádi provedeme na prvotní konzultaci tak, aby výsledný střih a účes skvěle podtrhl vaši osobnost.

Pokud vás tedy čeká váš slavný den už brzy a vy ještě nemáte ohledně účesu jasno, vydejte se k nám!


copyright © 2011 - salon-exclusive.cz